v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Prodám krásnou velmi zachovalou polní kuchyň. Součástí kuchyně je i vybavení, jako jsou veškeré nádoby, naběračky apod. Opravdu krásný kus. Vhodný na tábory a jakékoliv akce. Várnice nerezové jsou 3 a tak lze uvařit kolem 300 porcí jídel. Nechybí komínek, možno navíc pomocí žehličky připojit na běžná vozidla. Světla jako jsou blinkry, brzdy apod dodáme ke kuchyni. Topiště na dřevo a tak bez větších problémů můžete začít hned vařit. Prodávám protože nevyužiju.

Cena: 50 000 ,-Kč

Číslo inzerátu:  1199366
Vloženo:  19. 01. 2024
Změněno:  19. 01. 2024
Druh:  nabídka
Kraj:  Pardubický
Okres:  Pardubice
Přidat do výběru >>
Firma:  Kovarik
Město:  Pardubice
Kraj:  Pardubický
Okres:  Pardubice
Telefon:  +420774327126
Další inzeráty od inzerenta >>

Polní Kuchyň - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

prodává,me všechny druhy lékům,
Prodáváme všechny druhy léčivých přípravků, navštěvujeme nás na telegramu https://t.me/frankfurtonlineapotheke Naší prioritou je vaše zdraví, takže vám nabízíme široký výběr všech druhů léčivých přípravků, vitamínů a doplňků potravin. Contact wa.link/7ry9ot
Military, myslivost dohodou
Teleskopický obušek bez pouzdra Pol
Teleskopický obušek s gumovou rukojetí. Bez pouzdra. Materiál: první výsuvná část: plast druhá koncová část: ocel Zakoupíte v obchodě Armik na adrese Tyršova 271, Žatec nebo online na https://armik.cz/teleskopicky-obusek-bez-pouzdra-police-52-cm-cerny-18/. Možné je i vyzvednutí v nonstop fungujícím výdejním boxu ArmikBox nebo zaslání kamkoliv v ČR.
Military, myslivost 118,-
Teleskopický obušek s pouzdrem Poli
Teleskopický obušek s gumovou rukojetí. Dodávaný s nylonovým pouzdrem, které lze připevnit na opasek. Materiál: první výsuvná část: plast druhá koncová část: ocel Zakoupíte v obchodě Armik na adrese Tyršova 271, Žatec nebo online na https://armik.cz/teleskopicky-obusek-s-pouzdrem-police-52-cm-cerny-18/. Možné je i vyzvednutí v nonstop fungujícím výdejním boxu ArmikBox nebo zaslání kamkoliv v ČR.
Military, myslivost 137,-
Kapesní zavírací nůž Mikov Rybička
Nůž rybička a jeden ze symbolů naší země - převážně si ji všichni spojujeme s dětskými léty - je to jeden z mála výrobků světa jenž dokázal oslovit (a stále oslovuje) generace lidí, beze změny tvaru již několik desítek let (odhadem již 100 let). Rybička je nostalgická záležitost, u které máte záruku že vyloudí na tváři obdarovaného úsměv. Zakoupíte v obchodě Armik na adrese Tyršova 271, Žatec nebo online na https://armik.cz/kapesni-zaviraci-nuz-mikov-rybicka-stribrny-18/. Možné je i vyzvednutí v nonstop fungujícím výdejním boxu ArmikBox nebo zaslání kamkoliv v ČR.
Military, myslivost 152,-
Vlajka Fostex Česká republika 1,5x1
Kvalitně zpracovaná vlajka od značky Fostex. Po levé straně má 2 kovová očka na upevnění (průměr očka 1,5 cm). Zakoupíte v obchodě Armik na adrese Tyršova 271, Žatec nebo online na https://armik.cz/vlajka-fostex-ceska-republika-1-5x1-m/. Možné je i vyzvednutí v nonstop fungujícím výdejním boxu ArmikBox nebo zaslání kamkoliv v ČR.
Military, myslivost 118,-
Polní Kuchyň
Prodám krásnou velmi zachovalou polní kuchyň. Součástí kuchyně je i vybavení, jako jsou veškeré nádoby, naběračky apod. Opravdu krásný kus. Vhodný na tábory a jakékoliv akce. Várnice nerezové jsou 3 a tak lze uvařit kolem 300 porcí jídel. Nechybí komínek, možno navíc pomocí žehličky připojit na běžná vozidla. Světla jako jsou blinkry, brzdy apod dodáme ke kuchyni. Topiště na dřevo a tak bez větších problémů můžete začít hned vařit. Prodávám protože nevyužiju.
Military, myslivost 50 000,-
Flobert revolver KORA Brno 4" cal.
Flobert revolver KORA Brno /4"/ cal.6mm Kategorie D - bez registrace na PČR. Není třeba ZP, od 18ti let. Na obranu, zábavní a relaxační střelbu, odstřel drobné škodné. Nabízím k prodeji velmi pěkný flobert revolver cal.6mm předního českého výrobce zbraní KORA Brno. Flobertka má 4" hlaveň a stavitelná mířidla. Všechny důležité díly jsou vyrobeny z oceli. Revolver je vhodný především k výcvikový účelům a k zábavné a sportovní střelbě. Cal. 6mm Flobert 8 ranná délka hlavně 4" /130mm/ celková délka 228mm hmotnost 800g Hlaveň je drážkovaná Černěné provedeni Černé plastové střenky Černění má lehký otěr, mechanicky 100%. Cena : 9.500,- Kč Náboje mohu také dodat, balení 100ks/400 Kč. Zašlu po celé ČR, poštovné 200 Kč. Tel. 728202246
Military, myslivost 9 500,-
Flobertka GLOCK 17 cal. 6mm - TOP s
Kategorie D - bez registrace na PČR. Není třeba ZP, od 18-ti let. Na obranu, na sportovní, relaxační střelbu. Nabízím k prodeji raritní kousek, pistoli Glock 17 cal. 6mm Flobert. Zbraň byla pouze min. použitá, vše plně funkční, bez oděrek, či jiného poškození. Nabízená pistole GLOCK 17 6mm Flobertje předělávkou pistole Zoraki 917 což je plynová pistole odvozená od Glocku 17. Tělo zbraně je z polymeru závěr je kovový. Aby se dalo střílet municí do flobertek. Musí se jednotlivé flobertové náboje vsadit do redukcí.Dále byla na zbrani měněna hlaveň. Zbytek zbraně je původní plynovka. Hlaveň je drážkovaná a na ústí je závit. 5ks redukcí Včetně opaskového Fobus pouzdra Další redukce lze dokoupit, cca 220 Kč za kus/kontakt sdělím/ Náboje mohu také dodat, balení 100ks/400 Kč. Zašlu na dobírku po celé ČR, poštovné 200 Kč. Prosím pouze vážný zájemce, cena je pevná. Cena : 17.990,- Kč. Tel. 728 202 246
Military, myslivost 17 990,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: